Diskuzní forum

Už to není ono

Petr | 17.10.2017

Už to není, co to bývalo.Hráči už nejsou v takové pohodě jako dřív, žádná parta. Vyčnívají jen ti, kteří si myslí, že nad ně není, ale opak je pravdou.Postup do vyšší třídy vás rozkládá. A váš trenér je na lavičce více pod parou než je zdrávo.

Re: Už to není ono

zejdla | 18.10.2017

No Petře , parta si myslím že je v pohodě jen se hecuje, na hřišti je to kvalitativně o dost lepší jen se změnily ostatní kluby a v tom dobrém smyslu. trenéra si zvolily hráči je u nás taková demokracie :-) ( chtěli ho , mají ho mít minimálně do podzimu ) a samozřejmě ti kteří přišli vyčnívají mají odehráno více ve vyšších třídách než ti současní a je to celkem znát. časem zapadne každý i ti lepší. Je to všechno o diskuzi. Klidně se můžeš podepsat celým jménem tedy pokud máš k...e a i od kud jsi že tě zajímá dění v FK . Díky

Mrlínek

Gogo | 18.09.2017

Super výkon v prvním poločase. Mrlínek jsme k ničemu nepustili. Jen škoda, že jsme v druhém poločase nepřidali žádný gól, ač šancí jsme měli požehnaně a naopak jsme žádný neinkasovali. Před těžkým zápasem v Holešově by to mohlo psychicky pomoct. 3 body se však počítají. Jen tak dále :)

Re: Mrlínek

zejdla | 19.09.2017

No super výkon poločas, pak jenom údržba ale mohlo to být i 8 škoda neproměněných šancí.. :-)

Zdounky

Gogo | 11.09.2017

Zápas nebyl špatný, ale musíme uznat, že soupeř byl kvalitní a efektivnější. My prostě málo střílíme, pořád se snažíme přihrávat a to je k ničemu. Taky to chce zrychlovat hru a přechod, jinak do plných se útočí blbě. Mrlínek to musí odesrat :)

Super zápas, super lidi, super klub

Libor Kopčil | 03.09.2017

Bohužel to nemohu říkat tak často jak bych si přál, ale včerejší návštěva na zápase Komárno - Záhlinice, mně po minulém negativním víkendu opět dodalo chuť do práce. Díky všem aktérům: hráčům, funkcionářům, rozhodčímu, rozhodčím laikům a divákům. Takový zápas a vše kolem něho by se mělo promítat mnoha jiným klubům na této úrovni jak lze vytvořit kulturní prostředí, kam je radost přijít. Jako bonus program k utkání a soutěž pro diváky o dárkový balíček. Ještě jednou palec nahoru. Přeji vám ať zůstanete v Komárně a Osíčku dál takoví jací jste.
Libor Kopčil, předseda OFS Kroměříž

Gogo | 04.09.2017

Děkujeme za pochvalná slova. U nás je to už takový standart několik let. Je to dlouhodobá dobrá práce celého našeho managementu, mnohdy pro někoho neviditelná. Pořád se snažíme dělat věci co nejlépe to jde a baví nás to :)

zejdla | 06.09.2017

Určitě chvála předsedy OFS potěší, snažíme se jak to jde.A více takových návštěv z okresu. Určitě jsme rádi že skoro jediná kultura v Obci vydrží a budeme se snažit zlepšovat prostředí jak pro diváky tak pro hráče. Velké díky samozřejmě patří Obci bez kterého by to v Komárně určitě nešlo. A jsme rádi že i diváci si najdou cestu i když se někdy moc nedaří..

Marian Palát | 08.09.2017

Libore,díky za navštevu.FK Komárno .

Záhlinice olé olé

Fanus | 01.09.2017

Zítra čekáme těžký špíl ale my ho zvládneme?páč na to máme jak kvalitu tak odhodlání se o body pěkně porvat:

Záznamy: 1 - 10 ze 2706
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Nevhodné či vulgární příspěvky budou smazány!