PREVIEW jarního pokračování sezóny

14.01.2010 12:01

V 1. jarním kole nás čeká soupeř Mysločovice "B".  Jedná se o soupeře, se kterým by neměly být větší problémy a kde bychom mohli soupeři uštědřit drtivou porážku a navázat tak na podzimní zápas, ve kterém jsme zvítězili nečekaně vysoko a to v poměru 8:0 ! V dalším zápase se naše mužstvo představí v Zahnašovicích, které jsme také v podzimní části sezóny porazili po těžkém zápase 2:0. Ve třetím kole bude k vidění derby, a to když na "Rybníček" přijede vedoucí mužstvo z Rajnochovic, ovšem určitě se proti lídrovi pokusíme o překvapení a s trochou štěstí můžeme vrátit soupeři podzimní porážku 2:4. Po derby poté zajíždíme na hřiště další z rezerv a to Martinice "B". V domácím prostředí jsme si s tímto soupeřem poradili hladce a poslali je domů s "rukavicí" - zvítězili jsme 5:0. Po rezervě Martinic příjde na řadu neoblibéný soupeř a to z Hlinska pod Hostýnem, ovšem na podzim jsme na hlinské půdě tam doslova ukopali cennou výhru 1:0, takže pevně věříme, že se výhra bude minimálně opakovat a na cestu Hlinsku přibalíme nějaké ty góly navíc.
Po základní části nás potom čeká souboj o konečné umístění. V tuto chvíli nelze předvídat jak celý zbytek jarní sezóny dopadne a kdo bude našim soupeřem v baráži. Nutno snad dodat, že po tak skvěle rozehrané podzimní části, by bylo špatné skončit na horším než 4tém místě. Pevně však věříme, že se nám podaří udržet 3.místo a vybojovat tak pro FK Komárno historicky nejlepší umístění za dobu své existence.

Sportu zdar !