Důležité informace

kdy: 2. a 4. listopadu 2010

kde: umělka v Komárně

čas: 18:00 hod.

V úterý 2. a ve čtvrtek 4. listopadu je poslední trénink v podzimní části. Domluvený trénink je na umělce v Komárně v 18:00 hod. Snažme se sejít v co největším počtu a naposledy si tak v této sezóně společně zatrénovat.
Sportu zdar

Ukončená

kdy: 6. listopadu 2010

kde: pohostinství "u Lácoty"

čas: + - v 16:00 hod.

V sobotu 6. listopadu 2010 se koná tradiční ukončovací večírek podzimní části fotbalistů FK Komárno-Osíčko. Začátek je ihned po příjezdu z posledního mistrovského zápasu z Kvasic. Místo je již jako tradičně určeno v pohostinství "u Lácoty". Jídlo (guláš + nějaké maso) a pivo zajištěno. Kdo chce může donést různé pochutiny (jednohubky, chlebíčky a různé dobroty). Pro zvýšení nálady je taktéž možnost donesení slivovice a jiných výpalků.
    Manželky, harémy, milenky, přítelkyně, přítele s sebou spolu s dobrou náladou a pořádně to zapijem tu půlsezónu.