Zápasový infoservis VIII. kola

26.09.2010 21:13

TJ Mrlínek - FK Komárno-Osíčko 1:4 (0:2)

77. Josinek - 10. a 19. Fabián, 61. Klas, 83. Vagač

Zápas se hrál na těžkém blátivém terénu. Do utkání lépe vstoupili domácí hráči, kteří několikrát nebezpečně testovali pozornost brankáře Tvrdoně, ale byli to paradoxně hráči Komárna, kteří se dostali do vedení v 10. minutě zásluhou Fabiána a zaskočili tím všechny přítomné. S domácími však bylo ještě hůře ve 20. minutě, kdy vedení Komárna zvýšil po chybě v obraně opět Fabián. Zaskočení domácí poté tlačili, ovšem naráželi na dobře zformovanou obranu a připraveného brankáře.

Do druhé půle vstoupili opět lépe domácí, kteří si vytvořili hned několik slibných příležitostí, ovšem opět zafungovala výborná obrana. V 16. minutě druhé půle Komárno zvýšilo své vedení na 0:3. Dobře kopnutou standartní situaci brankář na kluzkém terénu jen vyrazil k dobíhajícímu Klasovi, který tak zasadil třetí úder. Domácím se přeci jenom podařilo skórovat. Krásnou střelou po odrazu od zdi se prezentoval Josinek. Poslední slovo však mělo opět Komárno, když další hrubou chybu domácího stopera potrestal R. Vagač. Komárno tak veze cenné 3 body ze hřiště velkého favorita na postup.