Zápasový infoservis XII. kola

18.10.2010 16:56

FK Komárno-Osíčko : Sokol Rymice  6:0 (3:0)

branky: 5. Fabián V., 10. a 90. Žejdlík J., 34. Vagač R., 76.(pen) a 90. Palát M.

Vítězství domácího Komárna bylo zcela zasloužené a očekávané. Po celý zápas hosty téměř k ničemu nepustili a když už se hosté k něčemu dostali tak Komárno podržel brankář.

Už od úvodních vteřin po úvodním hvizdu bylo jasné, kdo je na hřišti pánem. Komárno nasadilo vysoké tempo, kterému hosté z Rymic nestačili a už v 5. minutě se po dlouhém autu hlavou prosadil V. Fabián. Druhý gól Komárna přidal následně ze standartní situace kapitán J. Žejdlík - 2:0. Další zásah přidal po půl hodině hry s přehledem hrající R. Vagač, který střelou ze střední vzdálenosti využil nekoncentrovanosti hostujícího brankáře - 3:0.

Do druhé půle vstoupili hráči Komárna laxně. Po vlažném vstupu do zápasu a 20 minutách nepřesné a kouskované hry se domácí prosadili až z nařízeného pokutového kopu po faulu na J. Žejdlíka. Míč si postavila nová akvizice v týmu Komárna M. Palát a ten bez problému skóroval - 4:0. Pátý gól vsítil po zmatku v hostující obraně opět domácí kapitán J. Žejdlík. Definitivní podobu dal zápasu v nastaveném čase M. Palát, který svým druhým gólem pečetil výhru Komárna na konečných 6:0.

Sestava FK Komárno-Osíčko: Tvrdoň - Nesvadba, M. Žejdlík, Valchař, Matušů (Palát), - Orel, J. Žejdlík, Vagač, Kundrát (Ondroušek) - Klas (Orava), Fabián

Rozhodčí: Zapletal ml. (5,5)
Diváci: 85

nejlepší hráči dle redakce: J. Žejdlík, Palát, Fabián

nejlepší hráči dle vedení: Nesvadba, J. Žejdlík, Valchař

Ostatní zápasy XII. kola

Kvasice B – Mrlínek 2:4 (2:2), Jan Večerka, Foltýn – Holec, Horák, Podzemný, Heryán
Pravčice – Ludslavice 1:6 (0:2), L. Ruman – Rafaja 3, Křižan 2, Švach
Loukov – Břest 4:2 (2:2), Novotný, Šmerda, Petřík, Šenovský – Kovačič, vl.
Mysločovice B – Kostelec u Hol. B 4:2 (3:0), M. Kučera 2, Vrabček, Mikoška – Čuzy, Entr
Míškovice B – Zahnašovice 3:4 (0:4), Skotek, Zapletalík, L. Mikala – R. Nečekal 2, Miklík, Zakopal
Martinice – Žalkovice B 4:1 (1:1), Hošťálek 2, Odstrčilík, Kutra – H. Netopil