Zápasový infoservis IX. kola

28.09.2010 19:34

FK Komárno-Osíčko : FK TJ Loukov 0:2 (0:0)

"Poraženi sami sebou"

Utkání se hrálo na terénu, který hraničil s regulérností. Ovšem oba týmy nakonec nastoupily k zápasu, ale hře to moc neprospělo. V první půli byli lepší domácí hráči, kteří útočili na stranu, která nebyla tak poznamenaná deštivým počasím. Měli více ze hry, ovšem nedokázali využít 2-3 slibné akce. Loukov v první půli hrozil hlavně ze standartních situací, kdy se několikrát dostali do zakončení hlavou. První půle skončila bez branek.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí, avšak stoprocentní šanci zahodili. Hosté se dostali do vedení kuriozně. Po rychlém breaku nebezpečně vystřelili, poté vznikl závar před brankou domácích, kteří si nešťastně srazili míč do vlastní branky. Komárno hrozili snad jen z ojedinělých standartních situací, ale nedokázali se na těžkém terénu prosadit. Druhý pojišťovací gól vstřelili hosté v nastaveném čase po špatném odkopu brankáře. Na šance minimálně vyrovnané utkání, ve kterém se domácí vlastně sami porazili tak vyhráli hosté v poměru 0:2.