Diskuzní forum

Всё правильно выполняем Септик цена

ecoten | 24.07.2021

https://eco-corporation.ru - Канализация септик

Для вас мы предлагаем высококлассные сервис по монтажу автономной канализации под ключ, владеем исключительной методикой и частным подходом к работе.
Большой уровень производства септиков
Это в целом предоставляет вам гарантию того момента, что автономная канализация работает без перебоев в течение многих лет.
Автономная канализация цена под ключ-это сегодня наш профиль
Автономная канализация - наиболее востребованная часть технических коммуникаций

Найдём покупателей ваших конкурентов

Irvinrop | 15.06.2021

Добрый день, коллега!

Хотите узнать Всех контрагентов Ваших конкурентов?!
Мы вам в этом поможем. Напишите нам по контактам ниже и получите информацию о том Кто, Что, Когда и по какой Цене покупал или продавал конкурирующей компании.
Тем самым вы открываете для себя уникальную возможность сделать более выгодное предложение своим будущим контрагентам или получить лучшего Поставщика.

Наглядный пример отправим по запросу.

На эту почту отвечать не нужно.
Пишите по контактам ниже:

Email: konsaltplus24@gmail.com
Telegram: @Consalting24

P.S.: Увеличьте свои продажи за счёт информации о контрагентах ваших конкурентов!

Těšnovice

Gogo | 09.04.2018

Chlapi super výkon v neděli v Těšnovicích. Bylo nám štěstí nakloněno. Ale nesmíme usnout na vavřínech. V neděli nás čeká Loukov a musíme potvrdit výhru z Těšnovic. Derby je vždycky bez favorita, ale věřím, že to zvládneme :) FKKO OLE!

Chvalčov

Gogo | 31.10.2017

Ole ole, desítečka je pěkná :) konečně nám to tam začalo padat :)

Počenice

Gogo | 24.10.2017

Konečně jsme dokázali vypracované šance proměnit. Myslím, že nám takový terén co byl v neděli nakonec i vyhovoval :) Teďka chce potvrdit body na Chvalčově v sobotu!

Už to není ono

Petr | 17.10.2017

Už to není, co to bývalo.Hráči už nejsou v takové pohodě jako dřív, žádná parta. Vyčnívají jen ti, kteří si myslí, že nad ně není, ale opak je pravdou.Postup do vyšší třídy vás rozkládá. A váš trenér je na lavičce více pod parou než je zdrávo.

Re: Už to není ono

zejdla | 18.10.2017

No Petře , parta si myslím že je v pohodě jen se hecuje, na hřišti je to kvalitativně o dost lepší jen se změnily ostatní kluby a v tom dobrém smyslu. trenéra si zvolily hráči je u nás taková demokracie :-) ( chtěli ho , mají ho mít minimálně do podzimu ) a samozřejmě ti kteří přišli vyčnívají mají odehráno více ve vyšších třídách než ti současní a je to celkem znát. časem zapadne každý i ti lepší. Je to všechno o diskuzi. Klidně se můžeš podepsat celým jménem tedy pokud máš k...e a i od kud jsi že tě zajímá dění v FK . Díky

Re: Re: Už to není ono

Uwe | 03.11.2017

Tak nevím jestli je vhodná demokracie ve fotbalovém týmu, kde své místo a hlavně SLOVO mají mít funkcionáři....jako že kdyby si Rosický s Váchou ve Spartě řekli, že s Italem trénovat nebudou at přijde Portugalec? To asi přes sparťanské funkcionáře neprojde....

Re: Re: Re: Už to není ono

zejdla | 14.11.2017

No Uwe je to pravda co říkáš ale u nás níkdo nebere ani to co oni vydělají za hodinu :-) takže společná demokracie je na místě. :-) Pokud by hráčům cokoliv vadilo můžou mluvit od toho tady jsem. A opět to tady připomenu pokud má někdo koule ať to tady napíše pod vlastním jménem. Já se nemám za co ukrývat. Takže pokud tu někdo něco chce psát a připomínat ať se podepíše jinak to smažu.. Taková je demokracie :-)

Mrlínek

Gogo | 18.09.2017

Super výkon v prvním poločase. Mrlínek jsme k ničemu nepustili. Jen škoda, že jsme v druhém poločase nepřidali žádný gól, ač šancí jsme měli požehnaně a naopak jsme žádný neinkasovali. Před těžkým zápasem v Holešově by to mohlo psychicky pomoct. 3 body se však počítají. Jen tak dále :)

Záznamy: 1 - 10 ze 2713
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Nevhodné či vulgární příspěvky budou smazány!