Diskuzní forum

Super zápas, super lidi, super klub

Libor Kopčil | 03.09.2017

Bohužel to nemohu říkat tak často jak bych si přál, ale včerejší návštěva na zápase Komárno - Záhlinice, mně po minulém negativním víkendu opět dodalo chuť do práce. Díky všem aktérům: hráčům, funkcionářům, rozhodčímu, rozhodčím laikům a divákům. Takový zápas a vše kolem něho by se mělo promítat mnoha jiným klubům na této úrovni jak lze vytvořit kulturní prostředí, kam je radost přijít. Jako bonus program k utkání a soutěž pro diváky o dárkový balíček. Ještě jednou palec nahoru. Přeji vám ať zůstanete v Komárně a Osíčku dál takoví jací jste.
Libor Kopčil, předseda OFS Kroměříž

Gogo | 04.09.2017

Děkujeme za pochvalná slova. U nás je to už takový standart několik let. Je to dlouhodobá dobrá práce celého našeho managementu, mnohdy pro někoho neviditelná. Pořád se snažíme dělat věci co nejlépe to jde a baví nás to :)

zejdla | 06.09.2017

Určitě chvála předsedy OFS potěší, snažíme se jak to jde.A více takových návštěv z okresu. Určitě jsme rádi že skoro jediná kultura v Obci vydrží a budeme se snažit zlepšovat prostředí jak pro diváky tak pro hráče. Velké díky samozřejmě patří Obci bez kterého by to v Komárně určitě nešlo. A jsme rádi že i diváci si najdou cestu i když se někdy moc nedaří..

Marian Palát | 08.09.2017

Libore,díky za navštevu.FK Komárno .

Záhlinice olé olé

Fanus | 01.09.2017

Zítra čekáme těžký špíl ale my ho zvládneme?páč na to máme jak kvalitu tak odhodlání se o body pěkně porvat:

Re: Záhlinice olé olé

Gogo | 04.09.2017

Tak vám to vyšlo. Byli jste lepší a po zásluze jste zvítězili. Na jaře v plné formě vám to oplatíme :)

Re: Re: Záhlinice olé olé

MaCa | 04.09.2017

tak tak, rozhodla prvni minuta zapasu

Re: Re: Re: Záhlinice olé olé

zejdla | 06.09.2017

Jak říká Velitel na Jaře se máme o co poprat. Jinak přijel velmi kvalitní soupeř a gratulace tentokrát patří do Záhlinic...

Těšnovice

Gogo | 21.08.2017

Škoda že jsme nevyužili více našich šancí a vstřelili jenom jeden gól. Hosté nebyli příliš nebezpeční, ale i tak dokázali skórovat. Už tak nějak jsme si zvykli, že 2x za zápas zvoní branková konstrukce. Chce to být o těch 5 cm přesnější :)

Skaštice B

Gogo | 14.08.2017

Včera skvělý výkon a důležité vítězství hlavně pro psychiku hráčů :) Nesmíme však usnout na vavřínech a nechat se opít jedním vítězstvím, musíme poctivě makat a výsledky se dostaví :)

Záznamy: 11 - 20 ze 2711
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Nevhodné či vulgární příspěvky budou smazány!