Hodnocení hráčů Sokol Hlinsko p. Host. : FK Komárno-Osíčko

05.09.2011 09:19

Hodnocení hráčů FK Komárno-Osíčko

Jiří Šindelek (3,5) - Moc práce v zápase neměl, ale když bylo potřeba byl na místě. Dlouhými výkopy posílal hráče do brejků, při gólu mu chyběl kousek, aby míč vyrazil.

Josef Šindelek (3,5) - Spolehlivý výkon, opora zadní řady, sbíral míče a rozehrával, navíc proměnil pokutový kop.

Radim Orel (3) - Na postu předstopera se spíše hledal, někdy řešil situace příliš zbrkle, ale směrem dozadu si odehrál svoje, s podporou útoku už to bylo horší

Martin Ponížil (4) - Vynikající výkon, spolehlivě sbíral nakopávané soupeřovi míče,  směrem dozadu bez chyby, snažil se podporovat útok, na začátku zápasu pěkná střela

Roman Nesvadba (3) - V prvním poločase hodně kazil přihrávky, ve druhé půli se zlepšil, nenechal se vyprovokovat nepříjemnými útočníky, při gólu domácích špatně odhadl trajektorii letu balónu

Radim Perutka (3) - Nešlo to a nešlo. V prvním poločase ospalý výkon, někdy až příliš držel míč. Ve druhém poločase výrazné zlepšení, dobrá rozehrávka a poziční hra, měl na kopačce dvě gólovky, z toho jednu více než 100%

Martin Žejdlík (3) - Na postu defenzivního štítu se mu moc nedařilo. Hlavičkové souboje vyhrával, ale nedokázal pořádně rozehrát. Ve druhém poločase měl na hlavě gól, ale bránu minul

Martin Ondroušek (3,5) - V prvním poločase byl zralý na střídání, kazil jednu přihrávku za druhou, nepřemýšlel u hry, ale paradoxně vstřelil vyrovnávací gól. Ve druhém poločase jako by byl pokropený živou vodou. Bojoval, centroval, nabíhal si do volného prostoru - nadstandartní výkon.

Tomáš Kundrát (3,5) - Hodně toho naběhal a bojoval jako lev, směrem dopředu mu občas chybělo trochu štěstí, krásnou střelou zařídil vítězství. Zbytečně dostal za mluvení žlutou kartu.

Dušan Klas (3) - V prvním poločase se hodně trápil. Byl více na zemi než na nohou, zbytečně ztrácel míče a chtěl hrát moc na krásu, leč zbytečně, ve druhém poločase se zlepšil, více si pokrýval balón a připravoval šance pro spoluhráče.

Jaroslav Žejdlík (3,5) - Na pozici útočníka mu to moc nesvědčilo, ikdyž podle předpokladů mělo. Nedostával mnoho balónů, snažil se bojovat a napadat a vyhrál nespočetně mnoho hlavičkových soubojů, naběhal spoustu kilometrů.

Lukáš Orava (3) - Nic nevymyslel, ale ani nic nepokazil, taktické střídání. Je mladý a nezkušený, musí se stále zlepšovat.

Jaromír Gadas a Miroslav Gajdůšek - nehodnoceni (málo odehraných minut)

pozn. hodnocení hráčů - 5 nejlepší - 1 nejhorší