Hodnocení hráčů Sokol Žalkovice "B" - FK Komárno-Osíčko

26.09.2011 16:37

Hodnocení hráčů FK Komárno - Osíčko

hráče hodnotil předseda klubu - Miroslav Gajdůšek

 Jiří Šindelek (4) - Vynikající výkon pochytal spoustu střel a zlikvidoval asi 6 vyložených šancí soupeře

Josef Šindelek (2,5) - Dneska také nijak nevynikal. Jeho hlavičky a odkopy z postu stopera neměly ten správný směr, nebo patřičnou délku. Často z postu trenéra upozorňoval na chyby ostatní hráče a teprve po té organizoval obranné řady a věnoval se vlastní hře.

 

Martin Žejdlík (3) - Předvedl průměrný výkon jako celý tým, ale také neměl svůj den. Míč mu od kopaček odskakoval a nedokázal proměnit ani vyloženou šanci.

Jakub Nevtípil (2,5) - Jeho výkon byl stejný jako většiny týmu. Špatně odhadoval herní situace, hodně se věnoval jednomu hráči, se kterým dokázal běhat po celém hřišti a v prvním poločase se po jeho straně soupeř snadno dostával k centrovaným míčům do pokutového území.

Roman Nesvadba (2,5) - Sice makal jako kůň, ale často kazil a dělal chyby. Místo aby míč odkopl pryč, se jej snažil podržet, čehož využíval soupeř, který pressingem jej o míče připravil. Místo aby na ostatní obránce zavolal a přebrali si hráče, běhal s útočníkem přes celou šíři hřiště.

Radim Perutka (2,5) - Sice dal důležitý gól, ale nikterak nepřevyšoval herní průměr, nechával hodně prostoru ve středu hřiště soupeřovým záložníkům a naopak ti jej často o míč připravovali.

 

Jaroslav Žejdlík (3) - Druhý nejlepší hráč dne na hřišti. Hodně toho naběhal, snažil se napadat rozehrávku soupeře, zakládat nové akce, ale zůstal ve většině případů na tuto práci sám.

Lukáš Orava (2,5) - Jeho zatím nejlepší výkon. Nicméně se dopouštěl spousty chyb, honě se vytahoval a práce dozadu v prvním poločase byla špatná. Hodně se snažil individuálně, ale neprosadil se proti protihráčům.

Stanislav Matušů (2,5) - Sice se snažil hru na pravé straně roztáhnout co nejvíce k lajně, ale ve většině případů se k němu míč nedostal, nebo v souboji o míč přišel a nestíhal se vracet zpět.
 

Dušan Klas (3) - Předvedl svůj standardní výkon, který byl, v porovnání s ostatními hráči ten lepší. Snažil se napadat soupeřovu rozehrávku, bojoval směrem dopředu, absolvoval spoustu soubojů a dal gól. Nevím proč, ale ani v dnešním zápase si neodpustil fintičky patičky, ze kterých nic nebylo.

Libor Orava (3) - Vrátil se po delší době na hrací plochu a absence byla znát. Dal do zápasu ze sebe úplně všechno, bojoval o každý míč o každý decimetr hrací plochy. Jeho práce směrem dopředu byla dobrá, ale na napadání soupeřovy rozehrávky se mu již nedostávalo sil.

Martin Ondroušek (2) - Dneska asi nejslabší hráč. Hrál je 30min druhé půle, ale vypadalo to, jako by za první poločas uběhl maratón (lakros). Měl hodně těžké nohy, míč se mu pod ně pletl, a prohrána i ty nejsnadnější sprinty, kdy měl k míči blíž.

Václav Matušů (2) - Za 20 minut, co byl na hřišti, toho moc nevymyslel. Snažil se nacházet volný prostor, ale míče, které šly na prsa, nebo na hlavu nedokázal pro sebe, nebo spoluhráče zpracovat. No a kopačky, ty si také, před zápasem zapomněl namazat lepidlem.

Miroslav Gajdůšek - nehodnocen (málo odehraných minut)

pozn. hodnocení hráčů - 5 nejlepší - 1 nejhorší