Hodnocení hráčů TJ Skaštice "B" - FK Komárno-Osíčko

29.09.2011 17:56

Hodnocení hráčů FK Komárno - Osíčko

Šindelek Jiří (2,5) - při prvním gólu neměl čisté svědomí, střelu z takové dálky musí chytit, při druhém gólu nemohl nic moc dělat, penaltu málem chytil. Jinak chytl ještě ze dvě velké šance a šly mu docela odkopy i výkopy

Šindelek Josef (3) - stabilní dobrý výkon, sice dneska dobře dirigoval zadní řadu, ale některé ofsajd systémy byly špatně zahrané a dávaly prostor k breakům, při standartních situacích často jeho míče nebyly vůbec nebezpečné, až moc diskutoval s rozhodčím

Martin Žejdlík (3) - vyhrál spoustu hlavičkových soubojů, při hře na zemi často chyboval, pokoušel se také podporovat útok, velice platný při obranných standartních situacích, potřeboval by trošku uklidnit

Martin Ponížil (2,5) - v prvním poločase celá levá strana doslova hořela, podstoupil řadu osobních soubojů, nestíhali si s Nevtípilem přebírat hráče, mnohdy zůstával sám na dva útočící hráče, nicméně ve druhém poločase se jeho hra zlepšila, začalhrát více do těla, což slavilo úspěch

Roman Nesvadba (3) - střídal světlé okamžiky z těmi tmavšími, dobře četl hru soupeře, tvrdě bojoval, mnoho ran rozdal a mnoho jich také příjmul, podporoval útok, ale nelze mu z trika odpárat asistence na druhý gól domácích

Radim Perutka (3) - v prvním poločase vlažný výkon, nesbíral tolik míče, jak by měl, měl tři velice nebezpečné střely, ve druhém poločase zamakal a začal rozdělovat balóny do stran a jeho výkon byl na hřiští cítit

Jaroslav Žejdlík (3,5) - v prvním poločase se na hrotu spíše hledal, nedostával tolik míčů jak by potřeboval, vyhrával hlavičkové souboje a napadal rozehrávku soupeře, ale většinou napadal sám, jakmile se stáhnul zpět do záložní řady, tak makal jak motorová myš a tím pádem šel výkon celého mužstva o stupínek nahoru, vstřelil hlavou důležitý gól na 2:1

Jakub Nevtípil (2) - Už po pár minutách pobytu na hřišti silově nestačil na dvacet let staršího hráče, prokterého byl pouze kuželem, hrál příliš ustrašeně, spousta zkažených přihrávek, nicotná bojovnost, bezduchý výkon, snad to příště bude lepší

Tomáš Kundrát (3,5) - jezdil po pravé lajně, bojoval, odvedl spoustu černé práce, neustále se ukazoval na pravé straně, navíc vstřelil nádherný vyrovnávací gól

Dušan Klas (2,5) - ospalý výkon v první půli, nedokázal se pořádně dostat do tempa hry, hodně míčů ztrácel a málo bojoval, na útočníka byl málo nebezpečný a nedůrazný, v prvním poločase měl pěknou střelu, ale bránu netrefil

Vladimír Fabián (3) - svedl spoustu soubojů jak na zemi tak ve vzduchu, hodně toho zchytal, chyběl mu však klid a rozvážnost, na útočníka byl málo agresivní v soubojích jeden na jednoho, nedostával se příliš do zakončení

Martin Ondroušek (2,5) - přišel na hřiště jako oživení, ale jakoby nevěděl co má hrát, v jednu chvíli byl na pravém beku, za chvíli na levém útoku, nic nevymyslel, ale taky nic nepokazil, takový průměr

Lukáš Orava (2,5) - vystřídal nevýrazného Nevtípila a byl až příliš přemotivovaný, několikrát vybojoval míč a měl pár dobrých centrů, při prvním gólu odvedl černou práci, směrem dopředu to bylo OK, směrem do zadu špatné, nestíhal se vracet,na jeho účet jde penalta v posledních minutách zápasu, kdy se s protihráčem až moc agresivně kočkoval na zemi