Minireport ze zápasu: FK Komárno-Osíčko : FK Bystřice pod Hostýnem "B"

30.10.2014 08:54

branky: Pálka, Trnčík

V dalším domácím zápase jsme hostili dosavadního suveréna soutěže - béčko Bystřice pod Hostýnem. Domáci borci chtěli favorizované hosty potrápit. Hosté působili o něco více fotbalovějším dojmem, ale že by to byl nějaký zdrcující "válec" to se říct nedá - Bystřice prostě hrála to co potřebovala.

Úvod zápasu byl oboustranně vyrovnaný, šancí příliš nebylo, ale větší chuť po gólu ukázali hosté, kterým se podařilo ze dvou šancí přeměnit nerozhodný stav v pohodlné dvoubrankové vedení. Ve druhém poločase se Komárno na chvíli nadechlo a mělo i nějaké příležitosti, ale nedokázali je proměnit. To hosté si i za pomocí řady nečistých zákroků dvoubrankové vedení uhlídali (v obraně snad nebylo hráče, který by neměl žlutou kartu)   a svoji dosavadní dominanci v soutěži potvrdili i na hřišti v Komárně, kde zvítězili brankami Pálky a Trnčíka 0:2.

střídačka: Targoš, Matušů V., Gadas

rozhodčí: Novák