"Největší překvapení sezony? FK Komárno!" shodují se trenéři

16.03.2010 15:26

, aneb co také řekli trenéři okolních mužstev.

Co vás nejvíce překvapilo v podzimní části sezóny?

Překvapilo mě svými výkony Komárno, které hraje velice dobře. V klubu obměnili a omladili kádr a na výsledcích je to znát.
   -      trenér Rajnochovic Jiří Malát

Nejvíc mě překvapila kvalita mužstva z Komárna. Před sezonou se tým posílil o hráče, kteří působili dřív v Rajnochovicích a dalších okolních obcích. Přišel nový trenér, a to se projevilo na hře.
   -      trenér Loukova Jan Uruba

Komárno se hodně zlepšilo.
   -      trenér Míškovic B Bronislav Krajča

Jediným překvapením jsou výkony a výsledky Komárna. V předchozích letech toto mužstvo dostávalo téměř v každém zápase pět branek a nikdo se tomu nedivil. Dnes vítězí.
   -      trenér Ludslavic Radim Skotek

Výkony a především výsledky Komárna. My jsme u nich sice prohráli 0:2, ale domácí nebyli o nic lepší. Po pěti minutách jsme mohli vést 2:0. Dvakrát jsme šli sami na gólmana, ale gól jsme nevstřelili. Proto je pro mě jejich třetí místo největším překvapením.
   -      předseda Zahnašovic Stanislav Kopčil

~ nio ~