Preview zápasu: Sokol Hlinsko pod Hostýnem : FK Komárno - Osíčko

02.09.2011 10:40

Preview IV. kola : Sokol Hlinsko pod Hostýnem : FK Komárno - Osíčko

III. třída, sk. A, okres Kroměříž

neděle 4. 9. 2011, 16:30 hod., hřiště Hlinsko

rozhodčí: Skyba

bilance s týmem Sokol Hlinsko pod Hostýnem: 9 - 1 - 4 (V/R/P)

postavení v tabulce:     Sokol Hlinsko pod Hostýnem 11. místo, 3 body, skóre 3:8, FK Komárno-Osíčko 7. místo, 6 bodů, skóre 8:5

poslední zápas: FK Komárno - Osíčko : Sokol Hlinsko pod Hostýnem 6:3 (3:1) branky: 8. 50. a 67. Klas, 17. a 58. Vagač, 33. Kundrát - 21. a 77. Zapletal, 83. Mikeška

 

    K dalšímu mistrovskému zápasu zajíždí po týdenní přestávce naši borci na hřiště Hlinska pod Hostýnem. S týmem Hlinska jsme v minulé sezóně, kdy jsme skončili na fantastickém druhém místě, jsme dvakrát odešli jako vítězové. V prvním měření sil na podzim jsme v Hlinsku zvítězili v poměru 1:3, kdy se o vítězství hattrickem postaral M. Palát. V domácí odvetě na konci sezóny jsme týmu z Podhostýnska nasázeli 6 branek a vyhráli v poměru 6:3.

    Další zápas s naším neoblíbeným soupeřem bude určitě soubojem od první minuty. V Hlinsku není terén nic moc a tak naši hráči budou muset možná využívat hlavně výškovou převadu při standartních situacích a vycházet především ze zabezpečené obrany, jelikož pokud brzy inkasujeme, tak se soupeř může zatáhnout do hluboké až "prešovské" defenzívy a s tím by naši borci mohli mít problémy. Nejlepším receptem jak v Hlinsku uspět je kolektivní výkon a hlavně životospráva před zápasem. Pokud tyto dvě věci naši hráči dodrží, tak by měli z půdy Hlinska odvést 3 body do tabulky.

Předpokládaná sestava FK Komárno - Osíčko


střídačka: Orava L., Gajdůšek, Gadas J.

Tip na výsledek: 0:2

=gio=