Report ze zápasu: FK Komárno-Osíčko : Moravan Kostelec u Holešova "B"

03.05.2016 09:09


branky: 14. Koukal, 16. a 40. Klas, 30. Kulajta, 32. Tvarůžka, 42. a 45. Václavek, 66. Orel

Třetí utkání po dlouhé jarní přestávce rozehráli naši hráči v prvomájovou neděli na domácí půdě kam přijel jen s 10 hráči rezervní tým Moravanu Kostelce u Holešova. I tak však museli být naši hráči na pozoru, jelikož hostujícímu týmu vyšel vstup do jarní části na výbornou. Kostelec dokázal zvítězit v Tučapech (3:2) a na domácí půdě si poradil rovněž se silnými Žeranovicemi (4:2). To našim hráčům moc zimní přestávka neprospěla a zatím se trápí, hlavně herně. V úvodním zápase jsme prohráli v Prusinovicích (3:1) a stejným výsledkem jsme porazili doma Tučapy.

Trenér Josef Šindelek měl před zápasem opačný problém, než hosté z Kostelce. Na předzápasovém briefingu se mu sešel takřka kompletní kádr. V sestavě chyběl jen Nevtípil a žolík z minulého zápasu Orava. K týmu se připojili i navrátilci z USA (Kunz a Kulajta) i Holub. Hlavním arbitrem zápasu byl p. Závojský. Počasí bylo rovněž ideální na fotbal a tak se mohli diváci těšit na další představení našich borců.

Tomáš Majkus

střídačka: Václavek, Ondroušek, Kunz, Matušů, Šenkyřík

diváci: 80

rozhodčí: Závojský