Report ze zápasu: FK Komárno-Osíčko : TJ FK Loukov .

16.04.2018 15:22

branky: 15. Klas, 23. Kopečný, 25. a 62. Majkus, 42. Václavek, 53. Žejdlík M. - 68. Kocman

Po úspěšně zvládnuté jarní premiéře na půdě Těšnovic, kde jsme v divokém a větrném zápase zvítězili 4:3 nás čekal první zápas na domácí půdě. Do Komárna nepřijel nikdo jiný, než nám dobře známý soupeř z Loukova. Loukov v letošní sezóně nezažívá své nejlepší fotbalové roky. V prozatímní tabulce mu patřilo 12. místo a v klubu se nahlas hovoří o sestupu. Ovšem jak tomu může být i ve vyšších soutěžích, tak v derby není jasného favorita. Přesto jsme chtěli na domácí půdě potvrdit vítězství z Těšnovic.

Trenér Marian Palát vsadil na heslo "vítězná sestava se nemění" a postavil na chlup stejnou sestavu, která přívezla 3 body z venku. Na lavičce náhradníků se poprvé objevil ještě ne zcela doléčený Machač a Kulajta. Dále byli do hry připraveni Orava, má maličkost a J. Žejdlík v současné době ne zcela fit. Očekávat se dala i slušná divácká návštěva, jelikož počasí bylo ideální fotbalové. Hlavním arbitrem pro derby zápas byl určen Bedřich Caletka. Nic tak nebránilo tomu, aby mohlo začít další derby.

Tomáš Majkus

střídačka: Orava, Machač, Žejdlík J., Kulajta, Gadas