Report ze zápasu: FK Komárno-Osíčko : TJ FK Skaštice "B"

04.06.2017 21:18


branky: 56. Klas - 15. Kvasnička, penalty (2:4)

    Poslední ze série tří zápasů na domácí půdě nám za soupeře přiřkl rezervní tým Skaštic. TJ FK Skaštice "B" v této sezóně hrají velmi dobře a po zásluze jim patří čtvrtá příčka okresního přeboru. To naši hráči mají opačné starosti. Každý zápas je důležitý, každý bod se počítá, jelikož není jisté kolik a vůbec se neví kdo bude týmem, který se s okresním přeborem rozloučí. Stejně jako v minulém zápase, i tentokráte počítal trenér Josef Šindelek četné absence. Chyběli Tvarůžka, Koukal, Ondroušek, Šenkyřík a Nesvadba. Naopak do sestavy se po zranění vrátila dvojice Majkus - Lukáš, která nastoupila ve čtyřčlenné záložní řadě. Hlavním rozhodčím pro tento, pro nás, veledůležitý zápas byl Hušek, na lajnách mu pomáhali Černovský a Jiroušková. V parném sobotním odpoledni se naši hráči vydali vstříc důležitému utkání o setrvání v okresním přeboru.

Michal Lukáš


střídačka: Matušů, Orava, Václavek

diváci: 85

rozhodčí: Hušek, AR1 Černovský, AR2 Jiroušová