Report ze zápasu: FK Komárno-Osíčko : TJ Mrlínek

01.08.2016 23:15

branky: 56. Kubík, 59. Lukáš, 77. Majkus, 82. Kulajta - 38. Horák

Los druhého kola poháru OFS Kroměříž proti sobě postavil družstva FK Komárna-Osíčka a tým nedalekého TJ Mrlínku. V minulém kole měl náš soupeř volný los, kdežto my jsme si museli cestu do druhého kola vykopat na domácí půdě, kde jsme v zápase bohatém na šance i branky porazili mužstvo TJ Chvalčov vysoko 6:2. Tělovýchovná jednota Mrlínek v loňské sezóně obsadila 2. místo okresního přeboru, když o slibný náskok, který si po celou soutěž udržovala přišla až v samotném závěru soutěže a do vyšší soutěže nakonec postoupili hráči Němčic.

K zápasu 2. kola poháru chtěli naši hráči přistoupit jako k "ostrému přípravnému" zápasu, ovšem muselo se vypořádat s řadou absencí a to nejen na hráčských postech, ale i na hlavní trenérské židli. Mimo trenéra Josefa Šindelka, chyběli i Klas, Šindelek Jiří, Koukal, Nesvadba, Tvarůžka a dlouhodobě Ondroušek. V útoku tak musel znovu naskočit hrdina minulého zápasu Orava, v brance zaskočit za absentujícího Šindelka zase Kunz. O něco více než sestava dělaly vrásky na čele pořadatelům blížící se mračna plná vody a bouřka, která mohla zkomplikovat průběh zápasu. Jako hlavní arbiter byl na tento pohárový zápas delegován zkušený rozhodčí Hušek.

???????????????

střídačka: Matušů, Šenkyřík