Report ze zápasu: TJ Družstevník Střílky : FK Komárno-Osíčko

04.10.2016 17:04

branky: 30. Hubr (pen.) - 86. Žejdlík J., rozhodující PK Šindelek Jiří

V 9. kole čekal na naše borce nejdelší výlet za fotbalovým zápasem v rámci zápasů okresního přeboru Kroměříž. Do 70 km vzdálených Střílek odjížděli naši hráči z pozice 6 týmu, aby se s místním Družstevníkem pokusili získat další cenné body do velmi vyrovnané tabulky. Domácí na tom byli jen o něco málo hůře, než naši borci s odstupem 3 bodů. Naše barvy v minulém kole nechtěně pauzírovaly, jelikož rezerva Holešova se na poslední chvíli rozhodla do Komárna nepřijet. To Střílky podstoupily rovněž takměř stejně dlouhou cestu, když cestovaly do Mrlínka, kde domácí zvítězili 4:2.

Trenér Josef Šindelek měl před nedělním zápasem co dělat, aby dokázal poskládat bojeschopné mužstvo. Z různých zdravotních, pracovních a jiných důvodů chybělo mnoho hráčů z kádru. Tvarůžka, Václavek, Nesvadba, Koukal, Šenkyřík, Ondroušek a Holub. Na střídačce tak byl pouze ze zranění nedoléčený Matušů a v útoku musel po boku Žejdlíka a Klase nastoupit "Raul Gonzáles Blanco Orava". Hlavní rozhodčí Mucha přivedl obě mužstva za jemného deště na hrací plochu, která byla díky nedávné rekonstrukci ve výborné formě.

Jiří Kulajta

střídačka: Matušů V.