Report ze zápasu: TJ Loukov : FK Komárno-Osíčko

08.04.2013 08:36


branky Komárna: Fabián, Žejdlík J., Hošťálek

    Vzhledem k tomu, že byly okresní fotbalové soutěže na Kroměřížsku kvůli nepříznivým přírodním podmínkám odloženy, rozhodli jsme se přijímout nabídku sehrát přátelské utkání s naším odvěkým rivalem, mužstvem TJ FK Loukov. Naše sestava však čítala pouze 11 statečných a ti kteří se utkání zúčastnili, předvedli narozdíl od těch, kteří se z různých důvodů ani neobtěžovali dostavit, velmi bojovný výkon. Rýmečky a alkohol tak značně oslabili naše mužstvo.


 

    První poločas byl velmi vyrovnaný, obě mužstva předváděla dobrou kombinační hru. Více šancí však přeci jenom měli hráči Loukova. Ovšem paradoxně to byli naši hráči, kteří šli do vedení - špatný odkop brankáře vrátil do branky Fabián. Loukov za pár okamžiků vyrovnal, když  potrestali špatně zahraný ofside systém. Komárno však odpovědělo v zápětí - po přesném rohu Hošťálka vyskočil nejvýše J. Žejdlík a vrátil Komárnu jednobrankové vedení. Loukovští však dokázali zhruba po půl hodině hry opět vyrovnat - špatnou rozehrávku Ondrouška přetavili ve vyrovnávající gól. Vedení si zajistili loukovští z pokutového kopu a to byl také poločasový výsledek 3:2.

 

    Ve druhém poločase se dlouho nedařilo oběma mužstvům překonat obrany, až postupem času Loukov využil především možnosti střídání, který náš tým neměl, jelikož naše střídačka zela prázdnotou a tak bylo jen otázkou času, kdy naše hráče budou fyzicky převyšovat a to se také stalo, Loukov postupně nastřílel 4 branky a spostu šancí ještě neproměnil. V závěru zápasu se krásnou individuální akcí blískl Hošťálek a tím pouze korigoval na 7:3 pro Loukov.

sestava FK Komárno - Osíčko: Šindelek Ji. - Šindelek Jo., Žejdlík J., Nesvadba, Gajdůšek - Žejdlík M., Hošťálek, Ondroušek, Fabián - Matušů, Orava