REPORTÁŽ: FC Kvasice "B" : FK Komárno-Osíčko

16.09.2019 11:17

branky: 10. a 32. Zapletal, 27. Dočkal - 19. Žejdlík M., 91. Václavek

Začátek zápasu patřil domácím, kteří nám komplikovali život svoji aktivní hrou a po zásluze šli do vedení, kdy se krásně do míče opřel levačkou Zapletal a nedal našemu brankáři šanci. Nám se podařilo vyrovnat po dobré pobídce Machače na hlavičkujícího Žejdlíka. Ovšem z vyrovnání jsme se dlouho neradovali, protože jsme se špatně zformovali a domácí toho z diskutabilního ofsajdového postavení využili a šli znovu do vedení. Do poločasu jsme inkasovali ještě jednou, ovšem znovu výstavní střelou, kdy se do míče trefil znovu Zapletal a od tyče uzavřel poločasový účet.

Do druhé půle jsme chtěli vstoupit aktivně, což se nám podařilo ov&scaron ;em nedo kázali jsme se dostat na dostřel branky. Blízko ke snížení byl Machač, Pešout a taky střídající Kušík, ovšem chyběl nám klid v zakončení. Snížit se nám podařilo až v první nastavené minutě zásluhou Václavka, ovšem pak už příliš času na zvrat nezbývalo a tak jsme z Kvasic odjeli bez bodu, přesto že jsme domácím byli minimálně vyrovnaným soupeřem. I přes prohru bych chtěl hráčům poděkovat za účast a přístup k zápasu, domácím pak pogratulovat k vítězství. Nutno podotknout, že některé výroky hlavního rozhodčího mnohdy nechápal nikdo, ikdyž jejich tým získal z rozporuplného výroku výhodu. Co se týče nového pravidla pro střídání, tak zde by se mohli rozhodčí ještě trošku proškolit, aby se mohla "zjednodušená" verze střídání používat i v nižších soutěžích.

střídačka: Kušík R., Surovec J., Šindelek J. ml., Šindelek J., Orava L., Lukáš M., Fojtík P.

rozhodčí: Žigmund