REPORTÁŽ: FC KVASICE "B" : FK KOMÁRNO-OSÍČKO

15.09.2020 18:22

branky: 10. Pospíšil, 24. a 73. Vojtášek, 86. Foltýn - 60. Klas

Úvod zápasu patřil domácím, kteří využili naší nekoncentrovanosti a po skrumáži před brankou dotlačil míč do sítě Pospíšil. Druhá branka padla po krásné individuální akci Vojtáška, který se pěkně uvolnil a zvýšil na rozdíl dvou branek. Do poločasu tam byly z naší strany nějaké možnosti, ovšem chyběla nám střelba a nějaký nápad. Po změně stran jsme trošku přidali na aktivitě a napadání a výsledkem bylo snížení Klase. Při snaze o vyrovnání se pak otvíralo více prostoru pro rychlé breaky domácích, kteří druhou brankou Vojtáška definitivně utnuli naši snahu o vyrovnání a ke konci zápasu přidali i čtvrtý zásah po špatně obsazeném rohovém kopu. Sportovně musím uznat, že domácí zvítězili zaslouženě. My se musíme z porážky oklepat a v příštím zápase musíme urvat 3 body.

střídačka: Pishta I., Surovec J., Šindelek Jiří ml., Orava

rozhodčí: Mucha