REPORTÁŽ: FK KOMÁRNO-OSÍČKO : DRUŽSTEVNÍK STŘÍLKY

07.09.2020 13:04

branky: 9. Pešout, 67. a 80. Hulman, 90. Majkus - 74. Posolda

Ještě pár hodin před zápasem byl na jedné z polovin hřiště doslova bazén, ovšem houževnatou prací jsme vodu ze hřiště odstranili a tak bylo možno hrát. Do zápasu jsme vstoupili s několika nucenými změnami v sestavě, ale všichni hráči předvedli dobrý výkon. V úvodu jsme šli do vedení, když se po vyhraném osobním souboji prosadil krásnou střelou Pešout. Do poločasu jsme si vypracovali ještě několik brankových příležitostí, ovšem nedokázali jsme žádnou proměnit. Ve druhém poločase byly hra vyrovnanější a nám se podařilo po přesné standartní situaci a skluzu Hulmana odskočit na dvě branky. Stejný hráč poté z blízkosti překonal brankáře podruhé po pěkné kombinační akci. Hostům se podařilo snížit zásluhou střely k tyči v podání Posoldy. V poslední minutě zápasu upravil na konečných 4:1 po kombinaci s Hulmanem Majkus a pro nás to konečně znamenalo bodový zisk. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za předvedený výkon na těžkém a kluzkém terénu.

střídačka: Orava L., Šindelek Jiří ml., Kušík R., Vaculík J.

rozhodčí: Hušek