REPORTÁŽ: FK Komárno-Osíčko : Moravan Kostelec u Holešova

26.08.2019 11:31

branky: 14. Tvarůžka, 44. Majkus, 51. Kopečný, 65. Lukáš - 47. Odložilík

K druhému domácímu zápasu přijel na hřiště "na Rybníček" další nováček soutěže. Po dlouhých letech jsme hostili na našem plácku tým Moravan Kostelec u Holešova. V dřívějších letech, když jsme ještě brouzdali vody III. třídy jsme se pravidelně potkávali s "B týmem" Kostelce. Jenže současná doba je zlá a poznal to i tým z Holešovska, který do okresního přeboru sestoupil z 1.B třídy. Stejně jako náš tým byl i Kostelec po dvou kolech bez bodu a tak bylo jasné, že v tomto zápase jeden z týmů nějaký ten bod do tabulky získá. Oproti minulému kolu ve Skašticích jsme měli příjemné starosti. 7 hráčů připravených na lavičce náhradníků je luxus, který se vidí málokdy. Základní sestava byla silná a připravena se na domácí půdě porvat o první podzimní body.

střídačka: Kušík R., Hošťálek M., Surovec J., Šindelek J. ml., Fojtík P., Orel R., Palát Marc.

rozhodčí: Mucha