REPORTÁŽ: FK KOMÁRNO-OSÍČKO : SK BŘEST

06.10.2020 23:27

branky: 31. a 37. Machač J.

Další zápas a znovu jiná sestava. Trenér Josef Šindelek postrádal z různých důvodů několik hráčů. Chyběli L. Machač, D. Klas, L. Kunz, R. Orel, V. Kopečný, R. Hajda, J. Šindelek ml. i oba brankáři R. Kubját a J. Šindelek st. Přesto se nakonec podařilo dát dohromady dobrý a silný tým.

V noci na neděli byla u nás průtrž mračen a ráno byla polovina hřiště ještě pod vodou, ovšem takřka čtyřhodinovou houževnatou prací tuctu lidí jsme uvedli hřiště do hratelného stavu. V úvodu zápasu jsme hráli na "suchou" stranu a dostávali jsme se do zajímavých šancí, ale chyběl nám klid v zakončení, nebo jsme naráželi na výborného hostujícího brankáře. Až po půl hodině hry nám vyšla pěkná kombinační akce a do vedení jsme se dostali po centru Hulmana a hlavičkového zakončení Machače. Pár minut poté jsme odskočili na rozdíl dvou branek, když brankáře překvapil po individuální akci střelou k bližší tyči znovu Machač. Hosté až na pár vyjímek naši branku moc neohrozili. Ve druhém poločase se hra vyrovnala. My jsme poctivě bránili a několikrát jsme nebezpečně zahrozili, ovšem v brance stál připravený brankář, který byl naší největší překážkou. Hosté tam měli nějaké závary, ovšem nevytěžili z nich nic. Myslím, že se mnou budou souhlasit i v Břestu, že dneska jsme zvítězili zcela zaslouženě. Hráčům bych chtěl poděkovat za bojovnost na těžkém terénu.

střídačka: Orava L., Pishta I., Surovec J.

rozhodčí: Skyba V.