REPORTÁŽ: FK Komárno-Osíčko : TJ Sokol Záhlinice

23.09.2019 11:23

branky: 86. Orava L. - 78. Paštěka z pen., 80. Motal

Před utkáním jsme věděli, že nás nečeká rozhodně jednoduchý soupeř. Záhlinice hrají rychlý a důrazný fotbal a to se také potvrdilo. Úvod zápasu byl oboustranně vyrovnaný. Do první vážnější akce se dostal po skrumáži před brankou Kušík, ovšem toho vychytal hostující brankář. Na opačné straně si připsal výborný zákrok také Kunz, který na poslední chvíli vyškrábl míč na roh. Do poločasu jsme měli několik pološancí, ovšem z té nejméně nebezpečné zazvonilo po střele aktivního Kušíka jen břevno. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté a několikrát jim chybělo jen pár kroků k vedouc&iac ute; bra nce. My jsme se dostávali přes těsnou a důraznou obranu jen horko těžko a tak už to vypadalo, že utkání skončí nerozhodně. Hosté však po naší chybě dostali výhodu pokutového kopu, kterou proměnili a my jsme museli dotahovat. Neuběhlo ani 5 minut a hosté kontrovali podruhé po rychlém breaku do rozhozené obrany. Nám se podařilo snížit zásluhou nestárnoucího Oravy, který míč uklidil z blízka hlavou do branky. V hektickém závěru hosté faulovali v pokutovém území a my jsme dostali šanci na vyrovnání. K penaltě se postavil kapitán Klas, ovšem jeho záměr vystihl brankář a penaltu mu vyrazil. Ztratili jsme tak všechny body, ale musíme se z toho oklepat a jít zápas od zápasu dále.

střídačka: Orava L., Šindelek J. ml., Fojtík P., Minarčík Z., Matušů V., Vaculík J.

rozhodčí: Tesař