REPORTÁŽ: TJ SOKOL NĚMČICE : FK KOMÁRNO-OSÍČKO

29.08.2020 12:45

branky: 11. Vymětal, 12. Darebníček R., 74. Zlámal J. z pen., 82. Kříž V., 86. Kadlec S. - 57. Machač J.

Úvod zápasu dobře začali domácí, kteří si vytvořili tlak a dostali se do vedení, když naši hráči nechali trestuhodně neobsazeného Vymětala, který po rohovém kopu nadvakrát dotlačil míč do sítě. Na druhém gólu měl velký podíl silný vítr, který pomohl nákopu za obranu a během dvou minut jsme inkasovali podruhé. Do poločasu jsme se snažili o snížení stavu, ovšem bezúspěšně. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, přicházely šance a centry, ovšem ujala se až střela Machače po krásné kombinační akci a rázem jsme ožili a vyrovnání bylo ve vzduchu. Potom však zasáhla do zápasu vyšší moc a teatrální pád ve vápně měl být oceněn jinak než penaltou proti nám. Poslední kapkou bylo vyloučení našeho hráče, kterému předcházela masáž našeho hráče na zemi, kterou však nemůže rozhodčí ze středového kruhu vidět a viděl až emotivní reakci našeho hráče, který soupeře odstrčil. Veškerá snaha o body tak byla utnuta definitivně a z výborného zápasu se po penaltě stala zbytečná fraška. Přesto všechno si myslím, že jsme odehráli kvalitní zápas a že výsledky se dříve nebo později dostaví.

střídačka: Orel R., Kušík R., Pešout T., Šindelek J. ml.

rozhodčí: Závojský O.